Start rekrutacji

Start rekrutacji

Mamy bardzo dobre wieści!

Ruszyliśmy z rekrutacją do kolejnej edycji projektu „Dzieciaki Mleczaki”! Akcja będzie trwała do 30 czerwca 2023 r. Jeśli zastanawiacie się czy warto dołączyć – śpieszymy z odpowiedziami.

Dlaczego warto zgłosić się do projektu „Dzieciaki Mleczaki”?

Projekt Dzieciaki Mleczaki to bezpłatna akcja realizowana przez Polską Izbę Mleka, w ramach której placówki przedszkolne mogą pozyskać wiedzę, karty pracy i inspiracje do edukacji dzieci w zakresie mleka i jego przetworów.

Przystąpienie do projektu daje nauczycielom możliwość korzystania ze wszystkich zasobów strony internetowej www.dzieciakimleczaki.pl (wiele kart pracy, scenariuszy i materiałów dla pedagogów), a także szansę na otrzymanie ciekawych broszur z kartami pracy dla dzieci. Do zgłoszonych przedszkoli (aż do wyczerpania zapasów) prześlemy materiały do przeprowadzenia mlecznych zajęć.

Kiedy należy się zgłosić?

Zgłoszenia przyjmujemy do 30 czerwca 2023 r., ale czym szybkiej deklaracja zostanie przesłana, tym placówka ma większe szanse na otrzymanie materiałów drukowanych.

Jak się zgłosić?

Zgłoszenia należy przesyłać wyłącznie poprzez dedykowaną projektowi deklarację wypełnianą online. Wszystkie informacje są zawarte na stronie www.dzieciakimleczaki.pl/dolacz/

Przypominamy, że można nadesłać tylko 1 deklarację z przedszkola, co oznacza, że jeden nauczyciel może wskazać wszystkie dzieci w placówce, a nie tylko swoją grupę.

Zapraszamy!

Sfinansowane z Funduszu Promocji Mleka