Start rekrutacji!

Start rekrutacji!

Mamy świetną wiadomość! Właśnie ruszyła rekrutacja do kolejnej edycji niesamowitego projektu pn. „Dzieciaki Mleczaki”! Jeśli interesuje Cię promocja zdrowego odżywiania wśród najmłodszych, a zwłaszcza promowanie mleka i jego wyrobów, to musisz się zgłosić! Ten innowacyjny projekt skierowany jest do dzieci przedszkolnych i wczesnoszkolnych, które są najbardziej podatne na wpływ i kształtowanie nawyków żywieniowych. Celem „Dzieciaków Mleczaków” jest edukacja i zachęcenie najmłodszych do spożywania mleka oraz jego różnorodnych wyrobów.
W ramach projektu powstaną specjalne materiały edukacyjne, które będą przekazywane do placówek w wersji drukowanej i PDF. Dzieci dowiedzą się o korzyściach płynących ze spożywania mleka, o wartościach odżywczych oraz o różnorodności produktów mlecznych. Na stronie internetowej www.dzieciakimleczaki.pl pojawią się także nowe materiały, karty pracy i wiele inspiracji, które ułatwią przeprowadzenie atrakcyjnych zajęć związanych z mlekiem.
To jednak nie wszystko! W ramach projektu “Dzieciaki Mleczaki” zostaną zorganizowane spotkania z animatorami w wybranych placówkach przedszkolnych. Będzie to doskonała okazja do przeprowadzenia ciekawych warsztatów, zabaw i konkursów, które jeszcze bardziej wprowadzą dzieci w świat mlecznych smakołyków.
Jeśli jesteś nauczycielem zainteresowanym promocją zdrowego stylu życia u najmłodszych, to nie wahaj się i zgłoś swoje zainteresowanie projektem przez stronę www.dzieciakimleczaki.pl. Wystarczy kilka kliknięć, aby dołączyć do grona entuzjastów „Dzieciaków Mleczaków”!
Dołącz do nas i razem będziemy inspirować dzieci do zdrowego odżywiania i dbania o siebie! Zapraszamy na www.dzieciakimleczaki.pl/dolacz

#FunduszePromocji