Nowa odsłona projektu

Nowa odsłona projektu

Kolejny rok szkolny to nowe fantastyczne pomysły i wiele możliwości. Zatem z dumą prezentujemy nową stronę internetową projektu „Dzieciaki Mleczaki cz. I”. Zachęcamy do jej śledzenia i korzystania ze wszystkich materiałów, jakie będziemy na niej publikować.

Dla rodziców przygotujemy  mleczne przepisy, które urozmaicą menu każdego dziecka. Ze strony dowiedzą się jak przygotować nie tylko pyszny, ale też zdrowy posiłek z wykorzystaniem mleka i jego przetworów.

Dla nauczycieli przygotowujemy ciekawe pomoce naukowe dla  dzieci w wieku 3-4 lata oraz 5-6 lat.  Z mlecznymi materiałami nie będzie miejsca na nudę a czas popłynie wartko jak strumień mleka!

Dla dzieci – opracujemy przepiękne kolorowanki na każdą okazję. O każdej porze dnia i nocy  będzie można wejść na stronę, wybrać coś ciekawego, wydrukować i w fantastyczny sposób zawalczyć z nudą naszej pociechy.

Na stronie nasi czytelnicy znajdą też aktualności z życia projektu i co najważniejsze – dokumenty zgłoszeniowe do akcji. Zapraszamy już dziś do dołączenia do naszej mlecznej ekipy „Dzieciaków Mleczaków”.

I co najważniejsze – strona będzie miejscem publikacji ciekawostek o mleku. To tu dowiecie się dlaczego warto, by w diecie dzieci mleko i jego przetwory gościły każdego dnia. Poznacie sekrety tego napoju oraz bogactwo witamin i minerałów jakie skrywa.

Projekt sfinansowany z Funduszu Promocji Mleka.