Dołącz do projektu już dziś!

Dołącz do projektu już dziś!

Można już przystąpić do projektu „Dzieciaki Mleczaki cz. I” sfinansowanego z Funduszu Mleka, którego organizatorem jest Polska Izba Mleka. Jest to świetna wiadomość dla wszystkich placówek przedszkolnych oraz wczesnoszkolnych.

Projekt „Dzieciaki Mleczaki cz. I” – to kolejna odsłona bardzo lubianej przez dzieci i nauczycieli mlecznej akcji edukacyjnej. W ramach projektu placówki edukacyjne otrzymają ciekawe materiały edukacyjno – informacyjne  (do wyczerpania zapasów).

Mleko  zawiera wiele ważnych składników odżywczych, które są nam potrzebne do prawidłowego funkcjonowania. Jest szczególne ważne dla dzieci, bowiem zapewnia ich zdrowy rozwój, a przede wszystkim mocne kości. Dlatego też edukacja o mleku i jego przetworach stała się podstawą do uruchomienia projektu „Dzieciaki Mleczaki”.

Do udziału w akcji zapraszamy  nauczycieli przedszkoli i szkół podstawowych z nauczaniem wczesnoszkolnym. Zgłoszenia w formie wypełnionej Deklaracji przystąpienia do projektu należy wysyłać na adres: dzieciaki@dzieciakimleczaki.pl

Dokumenty można pobrać ze strony www.dzieciakimleczaki.pl/dolacz

 

Sfinansowane z Funduszu Promocji Mleka