Mleczny koktajl bananowy

Mleczny koktajl bananowy

Mali kucharze zakładajcie fartuszki i przygotujcie się na magiczną mleczną przygodę! Dziś zrobimy super pyszny, mleczny koktajl bananowy, który sprawi, że będziecie mieć więcej siły do zabawy. Zaczynamy!

Składniki

 • 1 dojrzały banan (żółty jak słoneczko)
 • 1 szklanka mleka krowiego (pełnego witamin i minerałów)
 • 1 łyżeczka miodu (dla słodkości jak w ulu)
 • garść lodu (żeby było zimno jak w lodówce)

Przygotowanie

 1. Wybierz owoc:  pamiętaj, że bardzo dojrzały banan ma ciemne kropki na skórce, co świadczy o tym, że jest bardzo słodki.
 2. Tajemnicze mleko: wrzuć banana do magicznego kielicha (czyli blendera) i dodaj szklankę mleka. Mleko to nasz tajemny eliksir mocy!
 3. Słodka mikstura: teraz czas na miód. Wyobraź sobie, że jesteś małym niedźwiadkiem szukającym miodku. Jedna łyżeczka wystarczy, żeby koktajl stał się super słodki.
 4. Lodowa misja: dodaj garść lodu. Lód sprawi, że nasz koktajl będzie orzeźwiający jak morska bryza!
 5. Mieszanie na hura: poproś rodziców o pomoc i  przykryj blender pokrywką (bardzo ważne!). Naciśnij magiczny przycisk i patrz, jak wszystko się miesza i wiruje jak na karuzeli. Miksujemy do momentu, aż wszystko będzie gładkie i kremowe.
 6. Gotowe czary: przelej koktajl do swojego ulubionego kubka (tylko w takim smakuje najlepiej).
 7. Smakowanie magii: teraz spróbuj! Jest pyszny, prawda? Czujesz tę moc? Wspaniale!

Gratulacje, mały czarodzieju! Udało Ci się stworzyć magiczny, mleczny koktajl bananowy! Możesz teraz skakać, tańczyć i cieszyć się tą pyszną nagrodą. Na zdrowie!

#FunduszePromocji